Edward

4. července 2007 v 18:32 | Heart queen |  Knihy
Edward Cullen
(Edward Anthony Masen Cullen)
Narodil se 20. června 1901 v Chicagu ve státě Illinois. Na upíra byl proměněn v sedmnácti letech. Je vypracované, sošné postavy, a je vysoký 189 cm, ale vypadá chlapečtěji naž Jasper s Emmettem. Jako člověk měl smaragdově zelené oči, které zdědil po matce, jako upír, který se neživí lidskou krví je má zlaté až černé. Charakteristickým rysem, ostatně jako každého upíra, je jeho krásný, až nezemsky dokonalý obličej a tvrdá a chladná pleť. Má trochu rozcuchané bronzové vlasy.
Jakožto nemanželský syn Elizabeth a Edwarda Masenových žil vcelku šťastně a jednotvárně. Byli poměrně bohatí a otec byl úspěšným právníkem. Největší starostí jeho matky byla skutečnost, že zuřila světová válka a věkovou hranici odvodu do armády snížili na 18 let, tudíž jí Edward unikal o pouhý rok. V září téhož roku udeřila chřipková epidemie, vzala život Edwardovým rodičům a jemu samotnému málem taky, nebýt toho, že jeho ošetřujícím lékařem byl Carlisle Cullen, jenž ho zachránil změnou na upíra.
Od té doby se Edward vydával za Carlisleova adoptivního syna, případně mladšího bratra. Dvakrát studoval na lékařské fakultě, ovšem bez praxe (proč asi?). V r. 1927 dostal záchvat rebelie a na čtyři roky odešel od Carlislea a Esme. Zistil, že může pít krev zlých lidí a použít své speciální nadání, aby se vyhnul těm dobrým. Po nějaké době však nemohl dále unikat "dluhům", když vzal tolik lidských životů, bez ohledu na to, jaké ospravedlnění měl a vrátil se zpět ke Carlisleovi a Esme, kteří ho přivítali s otevřenou náručí. Má výjimečnou schopnost - umí nahlédnout do myšlenek ostatních, s výjimkou Belly.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Která knížka od Stephenie Meyerové se Ti líbila nejvíc??

Stmívání 27.4% (55)
Nový měsíc 6.5% (13)
Obě 61.7% (124)
Ani jedna 4.5% (9)

Komentáře

1 Majunka Majunka | E-mail | Web | 7. února 2009 v 20:18 | Reagovat

Jsou to ty nejnejnej knihy pod sluncem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama